"Alenu Macourkovou jsem oslovila s prosbou o návrh na přestavbu bytu 4+1 v panelovém domě. Alena nejdříve pečlivě  vyslechla mé požadavky, důsledně změřila všechny prostory a připravila současný půdorys, se kterým jsme následně pracovali. Navrhla šest možností řešení s 3D hmotovými vizualizacemi prostoru. V průběhu práce jsme byli stále v kontaktu. Alena je pečlivá, příjemná, chápavá, dokáže se naladit na klienta a k práci má spoustu nápadů, které rádi využijete!!"

M. Lhotová / Marketing Specialist                                  

"Oslovili jsme paní Macourkovou na základě skvělých recenzí. Potřebovali jsme navrhnout interiér velmi atypického podkrovního bytu 4+kk v Berlíně. Nejdůležitější pro nás bylo vymyslet nábytek na míru. Od prvního telefonátu jsem věděla, že jsme si vybrali dobře. Celá komunikace probíhala přes email a telefon. Velmi oceňujeme profesionální přístup, kvalitu práce a nadstandardní snahu! S výsledkem jsme velmi spokojeni. Jsme moc rádi, že jsme paní Macourkovou oslovili - doporučujeme!"

J. Pavlíčková / Finance&Controlling Manager                                                         

"Paní architektce Macourkové jsem zadal nelehký úkol navrhnout téměř celý byt s limitním rozpočtem. Takovéto služby jsem využil poprvé a přesně jsem nevěděl, co mohu očekávat. I přes to, že jsem jí poskytl jen základní údaje o svých představách, byl jsem s výsledkem naprosto spokojen. To byl i důvod, proč jsem využil jejích služeb i následně při zařizování našeho RD. Velmi jsem ocenil skvělou komunikaci, pomoc při rozhodování a ochotu vyhovět. Určitě doporučuji!"

M. Svoboda / IT specialista                                                                                                        

"S Ing.arch. Alenou Macourkovou jsem poprvé spolupracovala při úpravě podkroví RD - velmi dobře si zde poradila se zkosenými zdmi. Na základě předchozí skvělé spolupráce jsem p.architektku oslovila i při přeměně poslední místnosti na patře ( pracovna ). Spolupráce byla perfektní a to vše při velkém respektu k mým přáním. Mohu ji vřele doporučit, neboť má skvělé nápady, ale zároveň bere ohled na přání a vkus zákazníka a výborně se s ní komunikuje."

S. Fialová / Spolumajitelka firmy                                                                                    

"Alenu jsme oslovili v době, kdy se nám narodilo první dítě. Byt v pražském činžáku na Letné měl sice vysoké a velkorysé pokoje, ale danou dispozici pouze 2+1. Šlo tedy především o zařízení obývacího pokoje, který měl plnit více funkcí. Aleně se podařilo rozdělit místnost na požadované zóny naprosto perfektně. Vznikl moderní pokoj, který ale neztratil nic ze své historické atmosféry. Alena nám byla k dispozici po celou dobu a velmi jsme ocenili dodržení domluveného rozpočtu na koupi všech prvků."

A. Douček a B. Umancová / Výzkumný pracovník a PR manažerka                        

"Paní A.Macourkovou jsme si vybrali po kladném hodnocení naší kamarádky. Vzhledem k tomu, že bydlíme v Mnichově, probíhal celý návrh online. Naše otázky a připomínky s námi ochotně konzultovala a velmi rychle zapracovala. Moc nám pomohly návrhy nábytku na míru a především vnitřní uspořádání velké skříně v chodbě. Velmi nám pomohla i komunikace p.architektky s naším truhlářem. Spolupráce byla příjemná, komunikace rychlá a věcná. Cena za služby byla pevně dána a již se nenavyšovala. Mohu jen doporučit."

L. Urbaniak / Solution delivery analyst  

"Paní Macourkovou jsem oslovila na doporučení kolegyně a to s velmi pozitivními referencemi. Plánovali jsme kompletní rekonstrukci bytu v generačním RD, kde jsme potřebovali i místnost navíc ( pro každou dceru vlastní pokoj ). Vytvořila pro nás 4 velmi zajímavé varianty a vše nám vysvětlila a ukázala na 3D hmotové vizualizaci. Poskytla nám i informace ohledně administrativy - např. stavebního řízení apod. Snažila se maximálně reagovat na naše přání a i návrhy od dětí. Její práce je profesionální, přístup je milý a vstřícný. Už se realizuje :-)."

M. Cajthamlová / Spolumajitelka firmy

"Paní architektku jsem oslovila s rekonstrukcí naší chalupy. Šlo o moji první stavební akci, tedy jsem měla jen mlhavou představu o tom, jak dosáhnout kýženého výsledku. Díky našim  konzultacím jsem si ujasnila, co vlastně od rekonstrukce očekávám. Paní architektka mi  pomohla s úpravou dispozic, vybrala vhodné materiály a celkově interiér sladila dle mých představ. Výsledkem naší spolupráce byl projekt pro stavební firmy. Paní architektku můžu jen doporučit, oceňuji hlavně její milý přístup, skvělé komunikační schopnosti a spolehlivost."

K. Kolářová / Chemička

"Mým požadavkem bylo zakomponovat kuchyň a obývací pokoj do malého půdního prostoru. Od paní architektky jsem dostala různé vizualizace rozmístění – z návrhů jsem byla nadšená. Ve finální variantě navrhla, kde přesně budou šuplíky atd. – vše k největší míře praktičnosti. Realizace proběhla přesně podle návrhu a velká pracovní deska je nyní dominantou celého prostoru. V bytě se po těchto úpravách velmi příjemně bydlí. Mimo dotazy na styl apod. cílí také na poznání zájmů zákazníka, což se pak v návrhu promítne."

T. Nováková / Office manager

"Paní architektka mě s profesionální jistotou provedla chaosem nepřeberného množství nabídky na trhu a ujistila mě o správném výběru a rozmístění. Ocenila jsem, jak precizně vnímala atmosféru bytu ve staré zástavbě a vše tomu podřídila. Spolupráci doporučuji i těm, kteří mají zábrany najmout architekta. Rady paní Macourkové mi pomohly ušetřit spoustu peněz – kdybych svoje špatné nápady dotáhla do konce, náprava by vyvolala průvan na účtech. A poslední poznámka: Osobní vkus zákazníka je pro paní architektku zákonem! Nyní se realizuje."

L. Králová / Scenáristka

"Rekonstruovali jsme kompletně celý byt a spolu s návrhy nového půdorysu bytu jsme měli i různě řešené dispozice kuchyně – došlo i na bourání zdí či zazdění průchodu. Paní architektka si dala s variantami velkou práci – každá originální, v něčem zajímavá a s různou stavební náročností. Nová kuchyně je velmi praktická, vše je k ruce a velmi dobře se zde pracuje. Spolupráce s paní architektkou je výborná a hlavně s výsledkem jsme moc spokojeni – obrátili jsme se na ni již podruhé a doporučujeme!"

T. Nováková / Office manager

© 2020 STUDIOAVITA
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!